PIT 2013

Poświadczenie PIT składamy jeśli w roku podatkowym sprzedaliśmy nieruchomości oraz prawa majątkowe (np. spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, prawo wieczystego użytkowania gruntu), atoli nic bardziej błędnego o ile zbytą nieruchomość ewentualnie zarządzenie nabyliśmy albo wybudowaliśmy po 2008 r.

Wzór PIT-38 składa się w roku 2013 przeciwnie dla nieruchomości zaś praw, które nie są sprzedawane w ramach działalności gospodarczej, czyli nie są składnikiem majątku firmy. W przypadku sprzedaży majątku przedsiębiorstwa nieruchomości oraz prawa majątkowe są traktowane w charakterze profit spośród działalności a rozliczane wszystkiego.

Rozlicz PIT za 2013

Niezwykle szybkim sposobem na nakład PIT-37 w ciągu rok kalendarzowy 2013 w roku 2014 jest skorzystanie spośród naszego bezpłatnego oprogramowania PITy 2013, pobierzesz je absolutnie w środku bezskutecznie spośród naszej witryny. Program zawiera Twórca zeznań PIT, który rozliczy Twoje świadectwo praktycznie automatycznie, równolegle pełny czas objaśniając dostępne opcje jeżeli chodzi o preferencyjne sposoby opodatkowania, ulgi podatkowe i inne istotne zagadnienia. Oprócz możesz otwarcie z programu donieść PIT-37 online przez Internet aż do systemu e-Deklaracje (czyli rzeczywiście zwane e-pity).

Tak więc program PITy 2012/2013 rozliczy Twój formularz PIT 37 w 2013 roku za rok 2012 szybko, bez zarzutu. Masz pełne przekonanie, że Twój druk PIT 37 będzie sporządzony w ciągu pomocą sprawdzonego oprogramowania, spośród którego na co dzień korzystają profesjonaliści w całym kraju.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s